• Westrijdprogramma jeugd- en seniorenteams

    Hieronder vind je een overzicht van het programma van alle teams van Unitas '63. Bij Unitas '63 spelen jeugdteams van de F-jeugd tot de C-jeugd (en komend jaar ook de B-jeugd) en is er een heren- en damesteam in de senioren. Dat betekent dat je vanaf 7 jaar al kan starten met handballen bij onze club!

    Het wedstrijdprogramma wordt ingeladen vanuit de HandbalNL-app en is dus altijd up-to-date. 

  • Je vindt het programma ook terug via de HandbalNL app. HandbalNL is de enige en officiële app van het Nederlands Handbal Verbond. In de app vind je ook de teamindeling, uitslagen en het wedstrijdschema voor de komende periode van je eigen team. 

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 21:00Unitas'63 DMW1 (d) - SDS'18 DMW1 (d)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    5 okt. 21:00Unitas-Twist HMW (h) - MOK HMW1 (h)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    7 okt. 10:50Roda'71 D2 (g) - Unitas'63 D1 (g)Roda '71 (V)
    7 okt. 10:55HVOS E1 (g) - Unitas'63 E2 (g)HVOS/Sportpark De Brug(V)
    7 okt. 12:10HVOS DB1# (d) - Unitas'63 DB1 (d)HVOS/Sportpark De Brug(V)
    7 okt. 13:15Feyenoord Handbal E2 (g) - Unitas'63 E1# (g)Feyenoord/Sportpark De Vaan(V)
    7 okt. 16:15Feyenoord Handbal HC1# (h) - Unitas'63 HC1 (h)Feyenoord/Sportpark De Vaan(V)
    8 okt. 09:00Unitas'63 F1# (g) - Saturnus'72 F1 (g)ETC (V)
    8 okt. 09:25Savosa F2 (g) - Unitas'63 F1# (g)ETC (V)
    8 okt. 10:00Unitas'63 F1# (g) - ETC F1 (g)ETC (V)
    8 okt. 13:50VENECO/VELO DC3 (d) - Unitas'63 DC1 (d)VELO/Wateringen (V)
    11 okt. 20:30Savosa DMW1 (d) - Unitas'63 DMW1 (d)Savosa/ Sportpark Aksent(V)
    13 okt. 20:00DES'72 HMW1 (h) - Unitas-Twist HMW (h)DES'72 (V)
    21 okt. 10:05Helius D1 (g) - Unitas'63 D1 (g)De Fazant
    21 okt. 10:15TOGB E1 (g) - Unitas'63 E1# (g)Vermeulenhal
    21 okt. 10:55Helius GC1# (g) - Unitas'63 HC1 (h)De Fazant
    21 okt. 12:00Helius E1 (g) - Unitas'63 E2 (g)De Fazant
    22 okt. 10:40Indus'67 DB1 (d) - Unitas'63 DB1 (d)De Rozenburcht
    28 okt. 12:00Unitas'63 F1# (g) - Savosa F2 (g)Aksent
    28 okt. 12:20ETC F1 (g) - Unitas'63 F1# (g)Aksent
    28 okt. 13:00Saturnus'72 F1 (g) - Unitas'63 F1# (g)Aksent
    28 okt. 13:20Unitas'63 F1# (g) - Helius F1 (g)Aksent
    29 okt. 09:30Unitas'63 E1# (g) - Feyenoord Handbal E1 (g)Olympiahal
    29 okt. 10:30Unitas'63 E2 (g) - HVOS E1 (g)Olympiahal
    29 okt. 11:30Unitas'63 D1 (g) - HVOS D1 (g)Olympiahal
    29 okt. 12:20Unitas'63 DC1 (d) - Ventura DC2# (d)Olympiahal
    29 okt. 13:25Unitas'63 HC1 (h) - Vires et Celeritas GC1 (g)Olympiahal
    29 okt. 14:30Unitas'63 DB1 (d) - HVOS DB1# (d)Olympiahal