• Westrijdprogramma jeugd- en seniorenteams

    Hieronder vind je een overzicht van het programma van alle teams van Unitas '63. Bij Unitas '63 spelen jeugdteams van de F-jeugd tot de C-jeugd (en komend jaar ook de B-jeugd) en is er een heren- en damesteam in de senioren. Dat betekent dat je vanaf 7 jaar al kan starten met handballen bij onze club!

    Het wedstrijdprogramma wordt ingeladen vanuit de HandbalNL-app en is dus altijd up-to-date. 

  • Je vindt het programma ook terug via de HandbalNL app. HandbalNL is de enige en officiële app van het Nederlands Handbal Verbond. In de app vind je ook de teamindeling, uitslagen en het wedstrijdschema voor de komende periode van je eigen team. 

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei 19:30ETC DMW1 (d) - Unitas'63 DMW1 (d)ETC (V)
    23 mei 20:30Unitas & Twist HMW (h) - EHC HMW1 (h)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    25 mei 10:30Vires et Celeritas GC1 (h) - Unitas'63 HC1 (h)Vires et Celeritas (V)
    25 mei 11:00Twist F1# (g) - Unitas'63 F1# (g)Feyenoord/Sportpark De Vaan(V)
    25 mei 11:40Unitas'63 F1# (g) - Feyenoord Handbal F1 (g)Feyenoord/Sportpark De Vaan(V)
    25 mei 12:40Unitas'63 F1# (g) - DWS F1# (g)Feyenoord/Sportpark De Vaan(V)
    26 mei 10:55ETC E1 (g) - Unitas'63 E1# (g)ETC (V)
    26 mei 11:10SDS'18 DB1 (d) - Unitas'63 DB1 (d)SDS '18 (V)
    26 mei 13:50ETC D2 (g) - Unitas'63 D1 (g)ETC (V)
    26 mei 14:00SDS'81 E1# (g) - Unitas'63 E2 (g)SDS '18 (V)
    26 mei 14:40ETC DC1 (d) - Unitas'63 DC1 (d)ETC (V)
    28 mei 20:00Unitas'63 DB1 (d) - Savosa DB2 (d)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    1 jun. 10:00Unitas'63 E2 (g) - ETC E2 (g)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    1 jun. 11:00Unitas'63 E1# (g) - DES'72 E1 (g)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    1 jun. 12:00Unitas'63 D1 (g) - DES'72 D1 (g)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    1 jun. 12:55Unitas'63 DB1 (d) - DES'72 DB1# (d)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    1 jun. 14:00Unitas'63 HC1 (h) - DES'72 GC1 (h)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    1 jun. 15:05Unitas'63 DC1 (d) - Ventura DC2# (d)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    6 jun. 20:30Unitas'63 DMW1 (d) - Achilles DMW1 (d)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    7 jun. 20:00SDS'18 HMW1 (h) - Unitas & Twist HMW (h)SDS '18 (V)
    8 jun. 10:00Unitas'63 F1# (g) - HVOS F1 (g)DWS/Sportpark Prinses Beatrix
    8 jun. 10:55Helius GC1# (h) - Unitas'63 HC1 (h)Helius (V)
    8 jun. 11:00DWS F1# (g) - Unitas'63 F1# (g)DWS/Sportpark Prinses Beatrix
    8 jun. 11:20Unitas'63 F1# (g) - Savosa F1 (g)DWS/Sportpark Prinses Beatrix
    8 jun. 12:00Helius DC1# (d) - Unitas'63 DC1 (d)Helius (V)
    8 jun. 13:05Helius E1 (g) - Unitas'63 E1# (g)Helius (V)
    8 jun. 14:00Savosa E2 (g) - Unitas'63 E2 (g)Savosa/ Sportpark Aksent(V)
    9 jun. 11:00TOGB DB2 (d) - Unitas'63 DB1 (d)TOGB/Sportpark het Hoge Land(V)
    9 jun. 16:05VENECO/VELO D8 (g) - Unitas'63 D1 (g)VELO/Wateringen (V)
    15 jun. 10:00Unitas'63 E2 (g) - Atomium'61 E1# (g)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    15 jun. 11:00Unitas'63 E1# (g) - Ventura E2 (g)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    15 jun. 12:00Unitas'63 D1 (g) - Ventura D5 (g)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    15 jun. 12:55Unitas'63 DC1 (d) - VENECO/VELO DC4 (d)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    15 jun. 14:00Unitas'63 HC1 (h) - Atomium'61 GC1 (g)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)
    15 jun. 15:05Unitas'63 DB1 (d) - Indus'67 DB1 (d)Unitas'63/Sportpark MSV'71 (V)