• Westrijdprogramma jeugd- en seniorenteams

    Hieronder vind je een overzicht van het programma van alle teams van Unitas '63. Bij Unitas '63 spelen jeugdteams van de F-jeugd tot de C-jeugd (en komend jaar ook de B-jeugd) en is er een heren- en damesteam in de senioren. Dat betekent dat je vanaf 7 jaar al kan starten met handballen bij onze club!

    Het wedstrijdprogramma wordt ingeladen vanuit de HandbalNL-app en is dus altijd up-to-date. 

  • Je vindt het programma ook terug via de HandbalNL app. HandbalNL is de enige en officiële app van het Nederlands Handbal Verbond. In de app vind je ook de teamindeling, uitslagen en het wedstrijdschema voor de komende periode van je eigen team. 

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 11:00TOGB E2 (g) - Unitas'63 E2 (g)Vermeulenhal
    2 mrt. 12:00Saturnus'72 F1 (g) - Unitas'63 F1# (g)Aksent
    2 mrt. 12:40Saturnus'72 F2 (g) - Unitas'63 F1# (g)Aksent
    2 mrt. 13:20Unitas'63 F1# (g) - Savosa F2 (g)Aksent
    2 mrt. 16:00Savosa E1 (g) - Unitas'63 E1# (g)Aksent
    2 mrt. 17:00Savosa DB2 (d) - Unitas'63 DB1 (d)Aksent
    3 mrt. 15:50Stompwijk'92 DC2 (d) - Unitas'63 DC1 (d)Sporthal Meerhorst
    8 mrt. 20:00DES'72 HMW1 (h) - Unitas & Twist HMW (h)Sportcentrum Papendrecht
    9 mrt. 10:00Atomium'61 DB1 (d) - Unitas'63 DB1 (d)De Enk
    9 mrt. 11:40Ventura E3 (g) - Unitas'63 E2 (g)Sporthal Willem Alexander
    9 mrt. 12:05Atomium'61 GC1 (g) - Unitas'63 HC1 (h)De Enk
    9 mrt. 12:35Ventura D4 (g) - Unitas'63 D1 (g)Sporthal Willem Alexander
    9 mrt. 15:30Hellas DC2 (d) - Unitas'63 DC1 (d)Hellashal
    13 mrt. 20:00SDS'18 DMW1 (d) - Unitas'63 DMW1 (d)Schuttersveld
    13 mrt. 20:30ETC HMW1 (h) - Unitas & Twist HMW (h)Campus Hoogvliet
    16 mrt. 10:50Helius F2 (g) - Unitas'63 F1# (g)De Fazant
    16 mrt. 11:10Savosa F1 (g) - Unitas'63 F1# (g)De Fazant
    16 mrt. 11:50Helius F1 (g) - Unitas'63 F1# (g)De Fazant
    17 mrt. 12:00Unitas'63 E2 (g) - ETC E2 (g)Olympiahal
    17 mrt. 13:00Unitas'63 E1# (g) - ETC E1 (g)Olympiahal
    17 mrt. 14:00Unitas'63 D1 (g) - MOK D1# (g)Olympiahal
    17 mrt. 14:50Unitas'63 HC1 (h) - Feyenoord Handbal HC2# (g)Olympiahal
    17 mrt. 15:55Unitas'63 DC1 (d) - Foreholte GC1# (g)Olympiahal
    17 mrt. 17:00Unitas'63 DB1 (d) - ETC DB1 (d)Olympiahal
    23 mrt. 10:00Saturnus'72 E2 (g) - Unitas'63 E2 (g)Reijerhal
    23 mrt. 10:00Helius E1 (g) - Unitas'63 E1# (g)De Fazant
    23 mrt. 14:50Saturnus'72 HC1# (h) - Unitas'63 HC1 (h)Reijerhal
    24 mrt. 11:20ODIS DC2 (d) - Unitas'63 DC1 (d)Vreeloohal
    24 mrt. 12:10SDS'18 D1# (g) - Unitas'63 D1 (g)Wionhal
    24 mrt. 14:00SDS'18 DB1 (d) - Unitas'63 DB1 (d)Wionhal